Sestrouň (16,16), 2. Libíň (16,92), 3. Dobrošovice (17,49), 4. Mokřice (18,71), 5. Voltýřov (19,52), 6. Záborová Lhota (21,58), 7. Narysov (21,98), 8. Osečany (24,81), 9. Počepice (26,11), 10. Mokřice B (40,25), 11. Zhoř (48,21), 12. Suchdol (N)

Zeny

1. Pet... (více)

5. ročník turnaje nad 40 let

31. 8. 2015

Vítězem 5. Ročníku turnaje nad 40 let se stala domácí AC Erekce Mokřice, když postupně porazila Humus 3:1, Lašovice 7:1, Sedlčany 5:2 a Milevsko 3:2.

Na druhém místě skončil loňský obhájce Sedlčany , třetí Milevsko, čtvrtý Humus Traktor a páté byli Lašovice.

5. ročník Balounova memoriálu

10. 8. 2015

5. ročník Balounova memoriálu vyhrál poprvé jiný tým než Rumoplast. Vítězem se stala Krásná Hora, která ve finále porazila Příčovy. V souboji o třetí místo porazil Ježek Týnčany domácí AC erekci 1:0.

21. ročík fotbalového turnaje

13. 7. 2015

O víkendu proběhl již 21. ročník tradičního fotbalového turnaje na Šikmé ploše.

Vítězem se stal tým Hokejky, který ve finále po remíze 3:3 porazil na penalty tým Čutsemčuttam.

Na třetím místě skončila Krásná Hora, které v souboji o třetí místo porazila Noční proud 4:2

7. tradiční výlov rybníka

5. 11. 2014

O víkendu proběhl další úspěšný výlov našeho rybníka.

Ve fotogalerii naleznete více.

Noční hasičské cvičení so 23.8.2014

25. 8. 2014

Po fotbalovém turnaji proběhlo již tradičně noční hasičské cvičení, kterého se zúčastnilo 13 mužských a 5 ženských družstev. Mezi muži se z vítězství radovala Sestrouň s časem 16,20. Na druhém místě skončili Počepice (18,73) a třetí Mokřice (18,76).

Mezi ženami zvítězil Smrkov... (více)

4. ročník turnaje nad 40 let

25. 8. 2014

O víkendu proběhl již čtvrtý ročník turnaje nad 40 let.

Vítězství obhájili Sedlčany před Milevskem a Traktorem Humus. Na čtvrtém místě skončila Mokřice a na pátém Lašovice.

5. rocnik Balounova memorialu

5. 8. 2014

V sobotu probehl jiz paty rocnik Balounova memorialu a poctvrte v rade se z vitezstvi radoval Rumoplast. Ve finale porazil 3:0 domaci tym AC Erekce Mokrice. V souboji o treti misto porazili Draci tym Hokejek.

20. ročník fotbalového turnaje

14. 7. 2014

O uplynulém víkendu proběhl již 20. ročník tradičního fotbalového turnaje.

Z vítězství se radovalo mužstvo Hajduk z Milevska, který ve finále porazil Krásnou Horu. V souboji o třetí místo zvítězil Noční Proud nad domácí AC Erekce Mokřice až v penaltovém rozstřelu

Hasičské cvičení a oslavy 125 let

16. 6. 2014

O uplynulém víkendu proběhlo v našem areálu tradiční hasičské cvičení spojené s oslavami 125let od založení hasičského sboru v Mokřici. Oslav se zúčastnil i hejtman Středočeského kraje, pan Řihák. U této příležitosti předal některým členům pamětní medaile za zásluhy o rozvoj hasi... (více)

Balounův memoriál

5. 8. 2013

O uplynulém víkendu proběhl 4. ročník Balounova memoriálu.

Vítězem se stal Rumoplast, který ve finále porazil Hrachov 2:1. V souboji o třetí místo přehrála Krásná Hora domácí tým AC Erekce Mokřice.

19. ročník turnaje AC Erekce Mokřice

5. 8. 2013

O víkendu 6.7.2013 proběhl již 19. ročník turnaje o pohár AC Erekce Mokřice.

Vítězem se stal domácí tým AC Erekce Mokřice

Hasičská soutěž 22.6.2013

24. 6. 2013

V sobotu proběhla v našem areálu tradiční hasičská soutěž. Výsledky naleznete ve fotogalirii.

HASIČSKÉ ÚSPĚCHY

6. 6. 2013

V sobotu 11.5.2013 se naše mužstva zúčastnila Okrskové hasičské soutěže v Krásné Hoře n/Vlt. I když ani jednomu družstvu se nevyvedl požární útok dle jejich představ, i přesto jsme si odvezli 1.místa ze všech kategorií-kategorie dětí, žen a mužů. Navíc ještě Lucka Nováková a Ondr... (více)

5. výlov rybníka

19. 11. 2012

Foto naleznete ve fotogalerii, v případě, že se Vám nezobrazí stiskněte klávesu F5.

Noční hasičské cvičení

27. 8. 2012

V sobotu večer se pak uskutečnilo noční hasičské cvičení za účasti 21 sborů. Mezi ženami zvítězili Petrovice před Smrkovem a Počepicemi. Dále pak skončili Mokřice, Hrachov a Obory Mezi muži se nejlépe vedlo Sestrouni, druhý skončil Hrachov a třetí Budínek. další pořadí byl... (více)

Turnaj starých pánů

27. 8. 2012

V sobotu se uskutečnil na hřišti turnaj starých pánů. Vítězem se stalo mužstvo Sedlčan, před domácími Zvadlouši a třetí skončilo Milevsko. Čtvrté místo obsadil Humus Traktor a páté skončili Zahořany.

6. 8. 2012

Minulý víkend se konal další ročník Balounova memoriálu ve fotbale. Zúčastnilo se tradičně 8 mužstev. V zápase domácích týmů o třetí místo porazila AC Erekce tým Zvadloušů a ve finále po nerozhodném stavu 1:1 porazil Rumoplast tým Krásné Hory na penalty a obhájil tak své loňs... (více)

18. ročník turnaje AC Erekce Mokřice

16. 7. 2012

O uplynulém víkendu se konal již 18. ročník fotbalového turnaje o putovní pohár AC Erekce Mokřice. Ve finále se střetla Krásná Hora s petrovickým SGC a o vítězi po remíze 2:2 rozhodl až penaltový roztřel v němž byla úspěšnější Krásná Hora. V zápase o třetí místo porazili Zvad... (více)

9. 7. 2012

V sobotu 5.5.2012 se hasičské družstvo mužů na 15 let zúčastnilo hasičské soutěže v Petrovicích, kde obsadili krásné 1. místo. Gratulejeme. V neděli 13.5.2012 se konala okrsková soutěž v Krásné Hoře nad Vltavou, kde se po několika letech účastnila všechny mužstva okrsku. Za S... (více)

4. výlov rybníka sobota 5.11.2011

11. 11. 2011

V sobotu 5.11.2011 se uskutečnil již čtvrtý výlov rybníka pod vepřínem.

Pohary ve fotogalerii

22. 8. 2011

Do fotogalerie byly přidány fotky všech pohárů, o které se u nás soutěží.

Změna termínu výlovu

22. 8. 2011

Výlov se uskuteční v sobotu 5.11.2011 od 9:00h

Druhý fotbalový turnaj

8. 8. 2011

O víkendu proběhl další ročník Balounova memoriálu, kterého se zúčastnilo 7 týmů. Hrálo se systémem každý s každým na 2x10 minut a pprotože tentokrát nám počasí přálo, tak narozdíl od loňska, kdy nás trápil déšť, se turnaj odehrál celý.

Celkovým vítězem se stal Rumoplast,... (více)

Fotbalový turnaj

20. 7. 2011

O uplynulém týdnu se na našem hřišti konal již 17. ročník fotbalového turnaje. Vítězem turnaje se stal domácí tým AC Erekce Mokřice, který ve finále porazil Krásnou Horu. V souboji o třetí místo porazilo Torpedo Milevsko obhájce loňského vítězství Pešta tým.

Hasičské cvičení 11.6.2011

13. 6. 2011

Uplynulou sobotu proběhlo v našem areálu hasičské cvičení v požárním útoku. Soutěže se zúčastnilo 11 mužstev mužů, 3 družstva žen a 3 družstva dětí.

V soutěži mužů obhájili loňské vítězství Sedlčany B, před domácí Mokřicí A a třetí skončili Předbořice. V soutěži žen zvítězil... (více)

Změny termínů

20. 5. 2011

Došlo k posunu termínu hasičského cvičení a zábavy o týden dopředu na sobotu 11.6.2011.

První fotbalový turnaj a zábava se uskuteční o týden později v sobotu 16.7.2011

Výlov rybnika

9. 11. 2009

2.MOKŘICKÝ OBNOVENÝ VÝLOV; V sobotu 7.11.2009 proběhl výlov místního rybníka. Tato akce patří mezi ty nejzajímavější, které zdější sdružení pořádají. O průběhu se můžete přesvědčit ve fotogalerii.

3. 8. 2009

V sobotu 1.8.2009 proběhl v našem areálu 2. letošní fotbalový turnaj, kterému na rozdíl od předchozího přálo počasí.

Vítězem turnaje se stal domácí tým AC Erekce Mokřice, který ve finále porazil 3:1 Krásnou Horu.

Třetí místo obsadil Humus Traktor, který v souboji o třetí ... (více)